Nabídka studijních pobytů - Polsko, Lotyšsko, Slovensko

12 Únor 2020

Nabídka studijních pobytů - Polsko, Lotyšsko, Slovensko

Dovolujeme si Vás informovat o vypsání dodatečného výběrového řízení na obsazení 9 stipendijních míst na letním jazykovém kurzu v Polsku. Termín odevzdání přihlášek je 12. února 2020 do 15 hodin.

Polsko dále nabízí stipendia ke studijním a výzkumným pobytům: nyní zůstává nevyužito cca 100 stipendijních měsíců studijních a výzkumných pobytů pro studenty BSP, MSP a DSP a 27 stipendijních měsíců studijních a výzkumných pobytů pro akademické pracovníky. Termín odevzdání přihlášek na tyto druhy pobytů je 27. února 2020 do 15 hodin.

Lotyšsko
nabízí studentům BSP, MSP a DSP a VŠ učitelům 2 místa na tematicky a oborově zaměřených letních školách. Výuka probíhá v angličtině. Nabídka aktuálních letních škol bývá zveřejněna na přelomu ledna a února na stránkách lotyšské Státní agentury pro rozvoj vzdělávání. Termín odevzdání přihlášek je 14. února 2020 do 12:00.

Slovensko
poskytuje stipendia na studijní pobyty pro studenty MSP a DSP. Celkem je k dispozici 10 stipendijních míst. Termín odevzdání přihlášek je 21. února 2020.

Do výběrových řízení se mohou hlásit studenti, resp. vyučující veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.