Únorový Missing Maps mapathon online

až 24 Únor 2022 21:00

Únorový Missing Maps mapathon online

Vážení příznivci mapathonů a OpenStreetMap,

opět začíná sezóna mapathonů. Únorový Missing Maps mapathon je organizován združením AMAVET klub č. 962, slovenskou částí komunity Missing Maps a organizátoři brněnských mapathonů z řad Geografického ústavu k němu přispějí pomocnou rukou. Mapathon je naplánován na čtvrtek 24. února 2022 od 18 do 21 hodin.

Budeme společně podle satelitních snímků vytvářet mapu oblasti v Konžské demokratické republice. Doufáme, že se k nám na připojí i spolupracovník Lékařů bez hranic, který nám promluví o práci v terénu. Pokud nemáte zkušenosti s mapovaním, nevadí. Všechno se naučíte a po krátkém školení už budete moci sami mapovat. Srdečně zveme i zkušené mapéry, kteří již žádné školení nepotřebují a chtějí jen nerušeně mapovat.

Podrobnosti a registraci na šestý Missing Maps mapathon Slovakia online naleznete na adrese https://www.eventbrite.co.uk/e/missing-maps-mapathon-slovakia-online-6-tickets-257314122467?aff=mmbrno

Organizátoři brněnských mapathonů