Geografický ústav spoluorganizátorem online mapathonu

30 Září 2021 18:00

Geografický ústav spoluorganizátorem online mapathonu

Geografický ústav se stal spoluorganizátorem zářijového online mapathonu.

Tentokrát jsou hlavní organizátoři ze Slovenska: sdružení AMAVET 962, Fakulta riadenia a informatiky Žilinskej univerzity, spoluorganizátoři jsou Slovenský Červený kríž - územný spolok Žilina a také náš Geografický ústav.

Přijďte podpořit práci Lékařů bez hranic tím, že pomůžete do otevřené mapy světa OpenStreetMap zmapovat místa, která jsou ohrožena humanitárními krizemi.

Kdy to bude?

čtvrtek 30. září 2021 od 17:00 do 20:00

Kde to bude?

Účastníci, kteří přijdou osobně, se potkají na adrese Moyzesova 959, 010 01 Žilina v prostorech SČK Žilina. Avšak mapathon se bude odehrávat online, takže připojit se může kdokoliv odkudkoliv.

Registrace a informace: https://www.eventbrite.co.uk/e/missing-maps-mapathon-slovakia-online-4-tickets-169696822765?aff=muni

Vzhledem k tomu, že mapathon bude v budově se zařízením pro celodenní péči o seniory, osobní účast bude umožněna jen kompletně očkovaným na základě covid-19 pasu. Ostatní jsou vítáni v online prostoru. Odkaz na připojení přes Microsoft Teams bude každému odeslán po úspešné registraci.

Bližší informace: Radim Štampach (stampach@mail.muni.cz)