NEW WAVE 2019

12 Září 2019

až 13 Září 2019

NEW WAVE 2019

Srdečně zveme všechny zájemce na 11. ročník mezinárodní konference New Wave určené pro studenty a mladé vědce, která se uskuteční 12.-13. září 2019 v prostorách Geografického ústavu PřF MU.

Všechny důležité informace jsou k dispozici na webových stránkách konference, kde je k dispozici taktéž přihláškový formulář a pro všechny zájemce máme příjemnou zprávu, účast na konferenci, je již tradičně, zdarma. Novinkou letošního ročníku New Wave je podpora publikace vybraného nejlepšího příspěvku v open access časopisu. Pro více informací sledujte webové stránky a sociální sítě!

Za podporu konference děkujeme: GÚ Přf MU, EGEA, ČGS, MUNI, NATUR CUNI a další.We are pleased to invite you for participation at the 11th International Student and Early Career Conference 12.-13. 9. 2019.

Important terms, venue and other information are available on the website. We are going to support the best paper of the whole conference to publication in the (open access) journal! NEW WAVE is free of charge. Join us on social media!

Supported by: GeogÚ, EGEA, ČGS, MUNI, NATUR CUNI and others.Web: http://new-wave.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/GeografieBrno
Instagram: https://www.instagram.com/geomuni/
#NW2019 #NEWWAVE2019 #geobrno #geomuni


Novinka je zařazena v kategoriích: