Space Race Hackathon 2019

26 Duben 2019

Space Race Hackathon 2019

Zveme Vás na akci Space Race Hackathon 2019, která se uskuteční ve dnech 26.-28. dubna 2019 v prostorách Katedry geoinformatiky, Univerzity Palackého v Olomouci.

Jedná se o 48 hodinový maraton, během kterého týmy studentů o 2-5 členech budou řešit jednu z předem zadaných výzev z oblasti geoinformačních technologií a dálkového průzkumu Země. Během akce budou studentům k dispozici téměř dvě desítky odborníků – mentorů z akademické půdy, státní správy i soukromých firem. Výsledky práce budou týmy prezentovat v rámci filmového festivalu Academia Film Olomouc 54 (AFO) před odbornou porotou. Na vítězný tým čeká finanční odměna ve výši 10 000 CZK, výlet do technologického centra Evropské kosmické agentury (ESA) v Holandsku a další ceny.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.czechspaceyear.com/space-race-hackathon/.

Kontaktní osoba: Tomáše Poura (pour.tomas@gmail.com)